Ciśnieniomierz weterynaryjny

Gabinet weterynaryjny, aby sprawnie działał i zachęcał właścicieli zwierzaków do korzystania z jego usług, powinien posiadać nowoczesny sprzęt, który podnosi renomę firmy i gwarantuje sprawne działanie jednostki. Praca doktora weterynarii, aby była przyjemna i efektywna, wymaga wysokiej jakości sprzętu. Ponadto zaufanie i komfort zwierzaka są sprawami priorytetowymi. Pomocne w osiągnięciu tego celu jest oczywiście odpowiednie podejście lekarza weterynarii, jednak również urządzenia mają tutaj znaczenie. Dzięki bezinwazyjnemu ciśnieniomierzowi badanie pupila staje się prostsze i przyjemniejsze dla obu stron. Natomiast właściciel zadowolony z obsługi powróci ze swym ulubieńcem na kolejną wizytę i tym samym zapewni prężne funkcjonowanie gabinetu.

Sposób działania ciśnieniomierza PetTrust

Jest to bardzo proste urządzenie o nieskomplikowanej obsłudze. Po założeniu go zwierzakowi dzięki specjalnemu mankietowi wystarczy poczekać na odczyt pomiaru. Sprzęt dokonuje pomiaru pojedynczego lub ciągłego. Dzięki temu drugiemu rodzajowi można pozostawić pupila pod opieką właściciela w celu wyciszenia się. Zwierzaki często stresują się wizytą w gabinecie weterynaryjnym, jak i samym kontaktem z lekarzem. Dzięki tak wygodnej opcji pomiaru będzie on bardziej wiarygodny. Ciśnieniomierz zapisze dokonany pomiar, a doktor weterynarii odczyta go i obliczy prawidłowy wynik. Ponadto dzięki funkcji cyklicznych pomiarów sprzęt sprawdzi się doskonale jako monitoring znieczulonego zwierzaka podczas zabiegu.

Funkcje ciśnieniomierza weterynaryjnego

Zakres funkcji ciśnieniomierza weterynaryjnego są bardzo szerokie i ułatwiają sprawne funkcjonowanie przychodni oraz weterynarza. Posiada wiele cykli pomiarów, nawet do dwóch godzin. Monitor ciśnienia PetTrust dysponuje dużą pamięcią, co pozwala na zapisywanie pomiarów. Urządzenie jest w stanie zapamiętać 999 wyników. Zmierzy dokładnie puls w zakresie od 32-240 bpm. Charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami skurczowymi i rozkurczowymi. Dokonuje pomiaru pulsu serca (HR). Cykliczne bądź automatyczne pomiary ciśnieniomierza weterynaryjnego doskonale sprawdzą się podczas zabiegów chirurgicznych. W znacznym stopniu usprawnią przebieg operacji, wspierając pracę lekarza weterynarii.
Niewielkie wymiary oraz lekkość ułatwiają sprawną obsługę urządzenia. Duży ekran LCD zastosowany w monitorze ciśnienia PetTrust ułatwia dokonywanie ustawień. Jeśli chodzi o mankiety, na stronie glowackivet.pl mają Państwo możliwość wyboru jego rozmiaru, aby dostosować jego wielkość odpowiednio do każdego psa lub kota. Poprzez zastosowanie baterii litowej urządzenie będzie działać sprawnie i długo. Zagwarantuje to Państwu dokonanie aż 800 pomiarów. Trójkolorowy wyświetlacz podnosi w znacznym stopniu walory wizualne i estetyczne. Tryb STAT pozwala na pięciominutowy ciągły pomiar.

Zalety stosowania ciśnieniomierza PetsTrust

Ciśnieniomierz weterynaryjny jest innowacyjnym urządzeniem stworzonym z myślą o wysokich wymaganiach lekarzy, aby usprawnić wykonywanie ich odpowiedzialnego i trudnego zarazem zawodu. Zalety stosowania z ciśnieniomierza PetsTrust to między innymi:

  • bezinwazyjne dokonywanie pomiarów;
  • możliwość używania podczas zabiegów chirurgicznych;
  • zmniejszenie stresu u zwierzaka dzięki pomiarom ciągłym dokonywanym w obecności właściciela;
  • wspieranie sprawnego działania gabinetu weterynaryjnego;
  • ułatwienie pracy weterynarza;
  • podwyższenie zarówno komfort lekarza weterynarii, jak i zwierzaka.

Można łatwo zaobserwować, że monitor ciśnienia PetTrust został stworzony z myślą o tym, aby wspierać trudną i wymagającą pracę lekarzy weterynarii. Dzięki niemu Państwa codzienne czynności związane z przeprowadzaniem badań na czworonożnych przyjaciołach będą czystą przyjemnością. Zwierzaki nabiorą więcej zaufania oraz pozbędą się strachu. Wysoka jakość produktu oraz jego sprawne i bezproblemowe funkcjonowanie zadowoli najbardziej wymagającego konsumenta.
W omawiany ciśnieniomierz PetTrust można zaopatrzyć się u sprzedawcy specjalistycznego sprzętu weterynaryjnego Głowacki-Vet. Jak możemy przeczytać na stronie sklepu, firma oferuje urządzenia najwyższej jakości. Warto odwiedzić tę stronę i zapoznać się z ofertą.

Podobne wpisy