Osobisty asystent – concierge w Warszawie

Rola asystenta kojarzona jest głównie z wielkimi korporacjami i ich prezesami. Oni zatrudniają nawet nie jednego, a dwóch lub trzech asystentów, którzy organizują pracę ich oraz całej firmy. Tymczasem każdy z nas może mieć swojego osobistego asystenta, nawet jeśli nie prowadzi firmy. Sprawdzamy, czym są usługi concierge w Warszawie i dlaczego warto się na nie zdecydować.

Prywatny concierge w Warszawie  –  czyli kto?

Concierge to pojęcie rodem z branży hotelarskiej, w której oznacza kamerdynera, boya hotelowego, a także recepcjonistę. Pojęcie to nie odnosi się jednak do każdej z tych osób z osobna, a jednej osoby, która łączy wszystkie te role. Słowo concierge stało się również elementem bankowości, oznaczając w głównej mierze usługi skierowane do najbogatszych klientów. Tymczasem każdy z nas może mieć osobistego asystenta w Warszawie. Asystent to słowo, które nieco bardziej już pozwala nam odgadnąć, czym zajmuje się concierge. W praktyce może ona zajmować się dosłownie wszystkim, co nie jest prawnie zabronione bądź etycznie niemoralne. Pełni on rolę asystenta, niczym asystent w korporacji. Rola tego drugiego jest bardzo rozbudowana – począwszy od umawiania spotkać, na rezerwacji biletów lotniczych skończywszy. Prywatny concierge w Warszawie również pełni rolę asystenta, tyle że osoby fizycznej, a nie prezesa dużej firmy. Osobisty asystent może odebrać dzieci z przedszkola, zrobić zakupy, zorganizować dla nas wycieczkę za miasto. Zajmuje się on wszystkim, na co na co dzień nie mamy czasu bądź chęci. Może być on asystentem jednej osoby albo i całej rodziny, jeżeli zachodzi taka potrzeba. W praktyce rola osobistego concierge jest w Polsce coraz bardziej popularna i to nie tylko wśród najbardziej uposażonych. Tak naprawdę każdy z nas może posiadać osobistego asystenta, który będzie nie tylko jego pomocnikiem w wypełnianiu codziennych obowiązków, lecz także posłuży dobrą radą, zaproponuje formę rozrywki dla całej rodziny czy pomoże w podbramkowej sytuacji. Ktoś taki, jak prywatny asystent, to osoba nieoceniona w dzisiejszych zabieganych czasach. Czasami dokonuje ona nawet rzeczy pozornie niemożliwych, na przykład zdobywa bilety na koncert, na który wszystkie miejsca zostały zajęte wiele miesięcy temu.

Jak nawiązać współpracę z prywatnym asystentem?

Mieszkasz lub często bywasz w Warszawie i chciałbyś nawiązać długofalową współpracę z Twoim osobistym asystentem? Możesz tego dokonać na dwa sposoby. Pierwszy z nich zakłada zatrudnienie concierge we własnym zakresie, jednak jest to dosyć problematyczne. Przede wszystkim trudno znaleźć osobę „od wszystkiego”. Choć ogłoszeń na tego typu zlecenia nie brakuje, w praktyce trudno jest ocenić, czy dana osoba chcąca zostać osobistym asystentem rzeczywiście się do tego nadaje. Co więcej, prawne zatrudnienie concierge we własnym zakresie bywa problematyczne. Dlatego też lepiej jest skorzystać z innego sposobu nawiązywania współpracy z prywatnym concierge w Warszawie. Polega on na zaufaniu firmie, która specjalizuje się w oferowaniu tego typu usług w stolicy. Poszukując osób, którym naprawdę możesz zaufać, dobrze jest zapoznać się z ofertą dostępną na stronie https://www.brella.pl/uslugi-concierge-warszawa/. Specjaliści w swojej dziedzinie zapewnią nam najwyższej jakości usługi osobistego asystenta, dzięki czemu zawsze będziemy mieli wszystko gotowe na czas, a nasza codzienność nabierze kolorów. Zamiast wypełniać żmudne obowiązki, będziemy mogli skupić się na tym, co naprawdę ważne: na rodzinie, pracy czy rozwijaniu własnych zainteresowań. Nie sposób bowiem w dzisiejszych czasach pozwolić sobie na to wszystko, przy jednoczesnej konieczności realizowania codziennych obowiązków. Warto zapoznać się z ofertą cenową firmy i przekonać się, że usługi concierge w Warszawie nie są przeznaczone wyłącznie dla najbogatszych. W rzeczywistości większość z nas może pozwolić sobie na ten luksus, wystarczy tylko zadzwonić i zapytać o szczegóły oferty. Sprawdź i już dziś przekonaj się, że warto współpracować z osobistym asystentem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top